DEMİR HURDALAR

DEMİR HURDALAR

Ülkemizin son yıllarda geri dönüşüm üzerine yaptığı çalışmalar doğrultusunda hurda sektöründe büyük bir artış görülmektedir. Hurda sektöründeki bu artış özellikle sanayi kentlerinde görülmektedir. Bu doğrultuda hurda sektöründe İstanbul bölgesinde çalışma yapan firmamızın önceliği hurda alım ve satımlarında müşteri memnuniyetidir. Özellikle hurda demir ticareti için şirketimiz ile iletişim kurunuz.

Hurda demir genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan demire verilen isimdir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmekte olan ülkemizde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Günümüzde demir hurdaları ülkemizde ve dünyada en çok geri dönüşümü yapılan materyallerden biridir ve dünya çeliğinin büyük bir bölümü demirden üretilmektedir. Demir hurdası ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla çıkmaktadır. Fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir.

Demir hurdası olarak bildiğimiz hurda çeşidi ise genellikle dkp, ekstra, 1. Grup, 2. Grup ve talaş vb. olarak ayrılmaktadır. Bu demir hurdalarının çeşidine göre fiyatları da değişmektedir.Yeryüzünde en çok bulunan metal olan demir, yüksek direnç güzelliği ve düşük fiyatı ile pek çok yapıda kullanılmakta olan bir üründür. Özellikle beton yapılarda kaymayı engellemesi için betonun içinde kullanılan demir malzemesi genellikle 12 metre uzunluğunda üretilmektedir. Betonun içinden sıyrılma ihtimali çok düşük olan bu metal en çok inşaat alanında olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. İnşaat alanlarında bükülen, ezilen ve hasar gören demirlerin geri dönüşüme kazandırılması amacıyla demirlerin hurda alımları yapılmaktadır.


İstanbul bölgesinde demir hurda alımı ve satımı hizmeti vermekte olan firmamız demir hurda ile buna benzer pek çok hurda  çeşidinin alımında yüksek fiyat ile hizmet sunmaktadır. İstanbul bölgesi ve çevresinde yeriniz nerede olursa olsun kapıda alım imkânı da sunmakta olan firmamız, talep edilen aynı gün içerisinde alım garantisi vermektedir. Demir hurda alımı ile tamamen müşteri memnuniyeti gözetmekte oluşumuz ve güncel fiyatlar üzerinden sunulmakta olan hizmetimiz ile firmamız Ataşehir hurda  alımı alanında benzersiz bir konumdadır. Güncel ve en yüksek fiyattan demir hurda alımı ile tüm müşterilerimizde sağladığımız yüksek memnuniyet sayesinde hurda fiyatlarının yükselmesini bekleyerek zaman kaybetmeden demir hurdası satımı gibi işlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.


Demir hurda alımı  gerçekleştiren firmalar arasından en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmakta olan firmamız, sunmuş olduğu pek çok  yenilik ile Ataşehir hurda firmaları arasında en çok tercih edilen firmadır.
Satın alınmış olan demir hurdası  diğer madenlere göre değerli bir maden olduğundan  müşteriler için kar oranı yüksek oldukça olduğu gibi, geri dönüşüm açısından da oldukça değerli bir madendir.  Ataşehir hurda firmamız geri dönüşüme yapmış olduğu katkılar sayesinde ülkemizin gurur kaynağı olurken, her türde yapmış olduğu demir hurda alımı sayesinde gördüğü ilgi ile de adından söz ettirmektedir.
Demir hurda satımı en çok gerçekleştirilen hurdalardan bir tanesidir. Uzun süredir her alanda kullanılıyor olan demir malzemesinin çok tercih edilir bir malzeme olması dolayısı ile demir hurdası satımı da buna bağlı olarak hayli fazladır. Tüm hurda satım işlemleriniz için firmamızı tercih etmeniz, diğer hurdacılardan farklı olduğumuz için yüksek fiyatlı ve güvenilir bir satım işlemi yapmanız anlamına gelecektir.