KOMBİ HURDALARI

KOMBİ HURDALARI

Kombi hurdaları yaklaşık aynı boyutlardadır ve farklı üretici firmalar farklı tiplerde kombi üretimi yaparlar. Eski kombiler içerisinde bakır kazanlar yer alır.Bakırın çoğu yerde kullanılan bir madde olması nedeniyle bakır hurdaları çok önem taşımaktadır. Bu nedenle eski kombiler daha yüksek fiyatlara satılabilir. Yeni kombiler ise gelişen teknoloji ile birlikte daha düşük paralara üretilmektedir. Gelişen teknoloji kullanılan metal hurda miktarını ciddi ölçüde azaltmıştır.

Kullanılan değerli malzemenin az olması sebebi ile yeni kombiler eski kombilere oranla daha ucuz olmaktadır. Kombi üretici firmalar ise BuderusVaillantVisessmanAlarkoBaymak, BoschDemirdökümAirfel, Eca ve Kiturami en bilindik kombi üretici firmalardır.

Kombi üretici firmaların üretimde kullandıkları değerli metal miktarları da değişiklik gösterir. Farklı markalar arasında kombi fiyatları dolayısıyla farklılık göstermektedir.

Kombi hurda alımı gerçekleştiren firmalar arasından en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmakta olan firmamız, sunmuş olduğu pek çok  yenilik ile Ataşehir hurda firmaları arasında en çok tercih edilen firmadır.
Satın alınmış olan kombi hurdası içerisinde bakır bulundurduğundan müşteriler için kar oranı yüksek olduğu gibi, geri dönüşüm açısından da oldukça değerli bir madendir.

Ataşehir hurda firmamız geri dönüşüme yapmış olduğu katkılar sayesinde ülkemizin gurur kaynağı olurken, her türde yapmış olduğu kombi hurda alımı sayesinde gördüğü ilgi ile de adından söz ettirmektedir.