HURDA LEVHALAR

Sanayinin pek çok alanında kullanılan levhalar özelliklerini yitildiklerinde hurda konumuna gelmektedir. Hurda levhalar, geri dönüşüm amacı ile kullanılmakta ve israfın önüne geçilmektedir. Ataşehir hurdacı firmaları sayesinde alımı yapılan ve geri dönüşümü sağlanan hurda levhalar firmamız tarafından özenle alınmaktadır. Sektörün önde gelen Ataşehir hurdacı firmalarından biri olan firmamız aracılığı ile alım ve satım işlemleri yapılan bu hurdalar piyasa değerinin çok üstünde fiyatlar ile müşterilerimizden temin edilmekte ve geri dönüşüm işlemleri başlatılmaktadır.


Uzun süredir hurda levha alımı faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız talep edildiği durumlarda çok hızlı bir şekilde hurda alanına giderek uzman personelleri sayesinde çok kolay bir şekilde hurda alımını ve yüklemesini gerçekleştirmektedir. Ataşehir hurdacı kapsamında İstanbul’un her bölgesinde sunduğumuz hizmetlerimiz ile yüksek bir güven sağlamız olmamız bu alandaki en büyük teminatımız durumundadır. Hurda levha alımı hizmetlerimiz ile kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz faaliyetler her zaman müşterilerimiz tarafından takdir kazanmış ve süreklilik devam etmiştir.

Sahip olduğunuz hurda levha atıklarınız için günün her saatinde firmamızdan fiyat alımı yapabilir ve her an hurda alımı için ekip talep edebilirsiniz. Sağlamış olduğumuz yüksek kalitedeki hizmet ile Ataşehir hurdacı kapsamında en yüksek hurda fiyatını sunduğumuzu belirtmek ister alınan hizmetten memnun kalacağınız firmamız tarafından garanti edilir.

Hurda levhalar çoğu zaman bulunduğu alanı işgal eden ve gereksiz yer kaplayan atıklardır. Bir iş yaramayan bu atıkların firmamız tarafından satın alınmasıyla hem hurda alanı açıklığa kavuşmuş olacak hem de yüksek fiyat garantisiyle gelir elde edilecektir. Mevcut olunan bir hurda levha atığınız varsa en kısa sürede firmamız ile iletişim kurmanız ve yüksek fiyattan teklif almanız tarafımızdan önerilmektedir. Hurda levha alımı faaliyetlerini yürütmekte olduğumuz İstanbul’un tüm bölgelerinden alım işlemi çok kısa bir sürede firmamız tarafından yapılmakta ve çok yüksek oranda memnuniyet sağlanmaktadır.

Hurda levha alımı için telefon numaramızdan firmamıza ulaşarak hurdanızın bulunduğu yeri söylemeniz alım işlemi için yeterli olacaktır. Bu sayede hiçbir işe yaramayan levha atıkları yüksek miktarlı bir gelir elde dilmesine imkan sağlanmaktadır.