Hurdacı Geri Dönüşüm
Akü Hurda Alım Satım

Hurda sektöründe hurda aküler oldukça kıymetli ve değerli eşyalardır. İçerdiği ağır metallerden dolayı çevreye atılması ciddi sonuçlara neden olur.

Hurdacı Geri Dönüşüm
Blog
Bakır Hurda Alım Satım

Son derece kullanışlı bir element olan bakır, işlenebilir ve yumuşak olduğundan hemen hemen her şey için kullanılabilir.

Blog
Çinko Hurda Alım Satım

Çinko hurdası ve çinko hurdacılık, çinko hurda ve hurda çinko geri dönüşümde talebi oldukça fazla olan elementler arasında yer almaktadır.

Blog
Demir Hurda Alım Satım

Ülkemizin son yıllarda geri dönüşüm üzerine yaptığı çalışmalar doğrultusunda hurda sektöründe büyük bir artış görülmektedir.

Blog
Demir Talaşı Hurda Alım Satım

Demir talaşı hurdası torna atölyelerinde kalıp ve diğer işlenen ürünlerin CNC ve torna makinelerinde işlenirken yüzeyinden aşınarak ayrılan parçalarıdır. Hurda demir talaşı fiyatı diğer tüm madeni hurdalardan daha düşük bir fiyattan alınıp satılır. Çünkü talaş hurdası sadece demir madeninden değil tüm metallerden elde edilmektedir.

Hurdacı Geri Dönüşüm
Kablo Hurda Alım Satım

Kablo geri dönüşümü Çalışkan hurda metal olarak kabloların işlenerek geri dönüşümü konusunda faaliyet göstermektedir.Şantiyelerden, Tersanelerden,Elektrik firmalarından üretim sonrası çıkan hurda kabloların alımı ve bu kabloların makinalar aracılığı ile ayrıştırılarak tekrar geri dönüşümünü sağlamaktayız.

Blog
Kağıt Atık Hurda Alım Satım

Hayatımızın her anında kullanılmakta olan kağıt aslında çok değerli maddedir. Pek çok metal ve plastik gibi kâğıtlarında hurda ve atık olarak alımının yapılması bu noktada geri dönüşüm için çok önemli bir yere sahiptir. Aklınıza gelebilecek olan her türlü kağıtların atık olarak değerlendirilmesi, pek çok ağacın kesilmesini önlemenin yanı sıra satıldığında bir getiri olarak da değerlendirilebilir.

Blog
Klima Hurda Alım Satım

Eski bir klima ömrünü doldurduğunda, uygun şekilde imha edilmesi gerekir. Klimalar, bakır alüminyum bobinler ve elektronik motorlar gibi büyük bir geri dönüştürülebilir malzeme kaynağıdır. Parçalarına ayırıp uygun bir şekilde kaydadeğer malzemeleri geri dönüştürmek hurdadan en iyi değeri kazanmak anlamına gelmektedir.

Blog
Kombi Hurda Alım Satım

Kombi hurdaları yaklaşık aynı boyutlardadır ve farklı üretici firmalar farklı tiplerde kombi üretimi yaparlar. Eski kombiler içerisinde bakır kazanlar yer alır.Bakırın çoğu yerde kullanılan bir madde olması nedeniyle bakır hurdaları çok önem taşımaktadır. Bu nedenle eski kombiler daha yüksek fiyatlara satılabilir.

Blog
Kurşun Hurda Alım Satım

Kurşun genel anlamda akünün hammaddesi olarak ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla kurşunun en büyük kullanım alanı akü imalatıdır. Ek olarak kurşunun kablo kaplamalarında kullanıldığı da bilinmektedir. Kablo kaplamasında kullanılan kurşun, iç kablonun korunmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla hurda akü ve hurda kablolarda da hurda kurşun bulunmaktadır.

Blog
Levha Hurda Alım Satım

Sanayinin pek çok alanında kullanılan levhalar özelliklerini yitildiklerinde hurda konumuna gelmektedir. Hurda levhalar, geri dönüşüm amacı ile kullanılmakta ve israfın önüne geçilmektedir. Ataşehir hurdacı firmaları sayesinde alımı yapılan ve geri dönüşümü sağlanan hurda levhalar firmamız tarafından özenle alınmaktadır.

Blog
Makine Hurda Alım Satım

Hurdacılık ve geri dönüşüm birbirinden asla ayrılmayan iki hizmettir. Birbirinden farklı sektörlerde kullanılmakta olan birçok makine zamanla hurdaya çıkmaktadır. Makina hurdası alanında en iyi hurdacılık hizmetini sunmakta olan firmamız, plastik, metal, kâğıt ve cam gibi buraların yanı sıra Makine hurdalarını da alarak müşterilerine kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Blog
Motor Hurda Alım Satım

Hurda Motor Günümüzde kullanılan ve ömrünü dolduran birçok malzeme ya çöpe atılmakta ya da çevreye zararlı olacak şekilde doğaya bırakılmaktadır. Özellikle hurda toplayıcıları bu tür hurdaları doğadan ya da sizlerden alarak hem doğaya katkı sağlamakta; hem de elektrik motoru alanlar tarafından alınarak ek bir gelir elde etme olanağı sunulmaktadır.

Blog
Nikel Hurda Alım Satım

Hurda Nikel alımı yapıyoruz. İstanbul’un her ilçesinden nikel hurda alımı yapıyoruz. Sizde elinizde bulunan hurdaları en iyi fiyatlardan satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Arayın miktarı ne olursa olsun en iyi fiyatlardan sizin istediğiniz gün ve saatte hurdalarınızı satın alalım. firmamız size en iyi hurdacı hizmeti vermekte olup ödemelerini daima nakit olarak yapmaktadır.

Hurdacı Geri Dönüşüm
Paslanmaz Krom Hurda Alım Satım

Krom Hurda Fiyatları kromların çeşidine göre değişmektedir. Krom madeni ülkemizde ihracatı en çok yapılan maden çeşididir. Kullanım alanı bakımından çok büyük yer kaplayan krom madeni çeliğin sertleştirilmesinde, paslanmaz çelik üretiminde ve çeşitli alaşımların elde edilmesinde kullanılır.

Hurdacı Geri Dönüşüm
Petek Hurda Alım Satım

Petek hurdaları kilogram bazından hesaplanmaktadır. Kalorifer tesisatları zaman içerisinde değişikliğe uğrar. Gerek ürünün kondisyonunun hoş olmaması gerekse son teknoloji ile gelen değişimlere bağlı olarak peteklerin değişmesine yer verilmek zorunda kalınmaktadır. Bunun üzerine eski petekler açığa çıkar ve satılmasına karar verilir. Çalışkan Hurda Metal olarak Petek hurdalarını alırken en iyi kazancı sizlere de sağlamaktayız.

Hurdacı Geri Dönüşüm
Pimapen Pencere Hurda Alım Satım

İnsanlık olarak ürettiğimiz muazzam miktarlardaki plastikleri ve plastiği atmaya çalıştığımızda ortaya çıkabilecek sorunları düşündüğünüzde, elimizden geleni yeniden kullanmak veya geri dönüştürmek en mantıklı seçenek olacaktır. Pimapen özellikle ülkemizde de çok sık kullanılan bir ürün olmakla birlikte bir yıl içeriside tonlarca atığa sebebiyet vermekte ve herşeyden önce geri dönüşüme ihtiyaç duymaktadır. PVC (Polyvinyl Klorür) geri dönüşümü şu şekilde sağlanır.

Blog
Plastik Hurda Alım Satım

Günümüzün en çok kullanılan malzemelerinden biri olan plastik pek çok imalat sanayinde kullanılan bir malzemedir. Çok kullanılması sebebiyle burada miktarı da bu doğrultuda fazla çıkan plastik ürünü geri dönüşümü yapılması açısından en önemli malzeme türüdür. Tekstil plastikleri, mobilya plastikleri ve elektronik eşya plastikleri hurda olarak kullanılan plastiklere örnek olarak verilmektedir.

Blog
Sarı Hurda Alım Satım

Hurda sektöründe en çok değerlendirilebilen hurda çeşitlerinin başında sarı hurda geldiğinden, ellerinde hurda bulunanlar sarı hurda nedir? Sorusunu sıkça soruyorlar. Pirinç, sarı hurdanın ana maddesidir ve bu hurda çeşidi özellikle içinde bakır oranı yüksek olduğunda daha kolay şekil verilebilecek kadar yumuşak olmaktadır. Sarı hurda geri dönüşüme girdiğinde özellikle hediyelik eşya, süs eşyası ve sanatsal imalatlar için çok idealdir.

Blog
Bina Söküm

Kentsel dönüşüme girmiş binaların yıkımını yapmakla beraber binada bulunan kapı,pencere,mutfak dolabı v.b. malezleri hakkettiği bedelle alınarak tekrar ikinci el olarak geri dönüşüme kazandırmış olmaktayız. Binanın bulunduğu konum ve çevreye vereceği zararlar hesap edilerek iş makinasıyla yıkımı mümkün olmayan binalarıda insan gücü ve kırıcı hiltiler yardımıyla cevreye zarar vermeden yıkımını yapmaktayız.

Blog
Çelik Çatı Söküm

Çelik Çatı Sökümü Çelik konstrüksiyon olarak tabir edilen çelik çatı, uzay çatı, çatı makası sökümleri uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Fabrikaların taşınması, kapanması gibi durumlarda çelik konstrüksiyon yapı sistemleri ile inşa edilen fabrika, depo, antrepo, spor salonları, statlar, spor kompleksleri, hangar ve diğer yapıların sökümü için güvenle bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Blog
Çıkma Çelik Kapı

Kentsel dönüşüme girmiş binalar da bulunan çıkma çelik kapı v.b. malezleri hakkettiği bedelle alım satım işleri yaparak geri dönüşüme kazanç yapmaktayız.

Blog
Tabela Sökümü

Hurda Tabela Sökümü İş Yeri Okul Yemekhane lokanta büfe hastane pastane gibi her alanda kullanılan tabelalarınızı yüksek bölgelerde olması nedeniyle söküm usta kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Blog
Moloz Atım

Moloz Nedir? Moloz (isim) : Toprak ve kireçle karışık taş kırıntıları, yapı döküntüsü, inşaat atığı Moloz sözlük anlamında da gayet açık olduğu üzere, yapılardan çıkan sıkıştırılamayan malzemeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tip atıklar, kimi zaman çöp kamyonları atıklarını karıştırılmakta, kimi zamanda damperli kasalar ile taşınmaktadır. Yoğun olan bölgelerde, iş makinası ile toplama işlemine yardımcı olunmaktadır.

Hurdacı Geri Dönüşüm
Yıkım Kırım İşleri

Kırım ve yıkım işlerini genel olarak bina içi ve bina dışı şeklinde ayırmamız mümkündür. bina içerisinde yapılan tadilat ve yenileme işleri dolayısı ile bir yerleri kırmak gerekebilir. Özellikle mutfak ve banyo tadilatları esnasında mermerler, fayanslar tamamen kırılarak çıkarılmalıdır. Diğer tadilatlar sırasında da sık sık duvar yıkımı yaparak evde bir takım değişiklikler yapılmak istenebilir.