KABLO HURDALARI

Kablo geri dönüşümü Çalışkan hurda metal olarak kabloların işlenerek geri dönüşümü konusunda faaliyet göstermektedir.Şantiyelerden, Tersanelerden,Elektrik firmalarından üretim sonrası çıkan hurda kabloların alımı ve bu kabloların makinalar aracılığı ile ayrıştırılarak tekrar geri dönüşümünü sağlamaktayız.

Ayrıca ihallerden alınan kablo hurdaları bakır oranına göre fiyatı vererekte almaktayız.

Müşterilerimizin işçilik masraflarını sıfıra indirmekteyiz.

Diğer özellikle fabrikalar, depolar, alışveriş merkezleri ve konut projeleri yapılarında kullanılmakta olan kablolar uydu sistemi, internet ya da telefon sistemleri için de kullanılabilmektedir. Parça artık ya da ihtiyaç fazlası gibi  kullanılmayan kablolar çoğu zaman hurda olarak değerlendirilmektedir. Yeraltı kabloları, iç tesisat kabloları ve tek damar kablolar bu alanda en çok hurda olarak değerlendirilen kablo türleridir. Geri dönüşüm süreci de bulunabilen kablolar hurda olarak kullanıldığında değerli atıklara dönüşebilmektedir.

Yıllardır İstanbul bölgesinde kablo hurda alımı hizmeti vermekte olan firmamız kablo hurda ve buna benzer pek çok hurda  çeşidinin alımında yüksek fiyat ile hizmet sunmaktadır. İstanbul bölgesi ve çevresinde yeriniz her nerede olursa olsun kapıda alım imkânı da sunmakta olan firmamız, talep edilen aynı gün içerisinde alım garantisi vermektedir. Kablo hurda alımı ile tamamen müşteri memnuniyeti gözetmekte oluşumuz ve güncel fiyatlar üzerinden sunulmakta olan hizmetimiz ile firmamız Ataşehir hurda  alımı alanında benzersiz bir konumdadır. Güncel ve en yüksek fiyattan kablo hurda alımı ile tüm müşterilerimizde sağladığımız yüksek memnuniyet sayesinde hurda fiyatlarının yükselmesini bekleyerek zaman kaybetmeden kablo hurdası satımı gibi işlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Kablo hurda alımı  gerçekleştiren firmalar arasından en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmakta olan firmamız, sunmuş olduğu pek çok  yenilik ile Ataşehir hurda firmaları arasında en çok tercih edilen firmadır.
Satın alınmış olan kablo hurdası  diğer madenlere göre değerli bir maden olduğundan  müşteriler için kar oranı yüksek olduğu gibi, geri dönüşüm açısından da oldukça değerli bir madendir.  Ataşehir hurda firmamız geri dönüşüme yapmış olduğu katkılar sayesinde ülkemizin gurur kaynağı olurken, her türde yapmış olduğu kablo hurda alımı sayesinde gördüğü ilgi ile de adından söz ettirmektedir.

Kablo hurda en çok satımı gerçekleştirilen hurdalardan bir tanesidir. Uzun süredir her alanda kullanılıyor olan kablo malzemesinin çok tercih edilir bir malzeme olması dolayısı ile kablo hurdası satımı da buna bağlı olarak hayli fazladır. Tüm hurda satım işlemleriniz için firmamızı tercih etmeniz, diğer hurdacılardan farklı olduğumuz için yüksek fiyatlı ve güvenilir bir satım işlemi yapmanız anlamına gelecektir.