Hurda Nikel alımı yapıyoruz. İstanbul’un her ilçesinden nikel hurda alımı yapıyoruz. Sizde elinizde bulunan hurdaları en iyi fiyatlardan satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Arayın miktarı ne olursa olsun en iyi fiyatlardan sizin istediğiniz gün ve saatte hurdalarınızı satın alalım. firmamız size en iyi hurdacı hizmeti vermekte olup ödemelerini daima nakit olarak yapmaktadır.

Hurda Nikel Alımı

Firmamız Nikel Hurda alımında LME verilerine göre size en iyi fiyatları vermektedir. Analiz makinelerimiz ile ücretsiz analiz yaparak nikel hurdalarınızı en iyi fiyatlardan alıyoruz.

Nikel Metaller Nerelerde Kullanılır

Nikelin kullanıldığı ürünleri şöyle sıralayabiliriz: Madeni paralar, çatal, kaşık, bıçaklar, metal mutfak aletleri; çekiç, pense, tornavida gibi aletler; hastanelerde kullanılan neşter, bıçak gibi ameliyat aletleri, paslanmaz çelik, mıknatıs, pil, batarya, akümülatör, araç motor gövdeleri, motor parçalarında, laboratuar cihazlarında, süt makineleri.

Hurda Nikel

Hurda Nikel Alımlarımız

Hurda Nikel Aldığımız Bölgeler

İstanbul‘da hurda alımı yapan firmamız atıl durumdaki hurdalarınızı, imalat artıklarınızı paraya dönüştürüyor.  Özellikle Beylikdüzü, Yakuplu, Selimpaşa, Gürpınar, OSB, Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Arnavutköy, Silivri, Çatalca, Çorlu, Çerkezköy, Ümraniye, Dudullu, Gebze, Küçükçekmece, Sefaköy, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Güngören, Eyüp ve Topçular civarında hurda nikel çeliklerinize kromlarınıza yüksek değer üzerinden paraya dönüştürüyoruz.

Nikel’in Özellikleri

Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan nikel zor oksitlenen metal materyallerden biridir. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle rahatlıkla geridönüşümle yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir.

Dayanıklı ev aletlerinden uçak imalatına, otomobil üretiminde medikal cihaz imalatına kadar pek çok üretim sektöründe nikel malzemeden faydalanılır.

Hemen her parlak yüzeyin kaplamasında kullanılabilen nikel aynı zamanda atık metal materyaller arasında fiyatı en yüksek olandır. Firmamız tüm hurdaları değerinde ve yerinde alıyor, en uygun fiyatla hurda satmanızı sağlıyoruz.

Hurda nikel alım satım hizmetlerimizin yanı sıra yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.