Çalışkan Hurda Metal, verdiği kaliteli hizmetle hurdacılık sektöründeki başarılı yerini korumaya ve örnek firma olmaya kurulduğu 1999 yılından beri devam etmektedir. İş ortaklarına sunduğu “garantili memnuniyet geri dönüşü” münü sağlayan Çalışkan Hurda Metal, çağdaş gelişmeleri takip eden iş disipliniyle hurdacılıktaki liderliğini yıllardır korumaktadır. Çalışkan Hurda Metal, başlıca görevi olan “ülkemizde ihtiyaç duyulan hurda metallerin geri dönüşümü” müşterilerinin hizmetine her zaman zamanında, sorunsuz ve güvenilir şekilde sunarak saygın kimliğinden taviz vermemektedir. Çalışkan Hurda Metal doğaya saygı ilkesi doğrultusunda hurda metal çeşitlerinin geri dönüşümünü en verimli şekilde sağlayarak, ülke ekonomisinin kalkınmasına ve doğal malzemelerin işlenerek tekrar kullanımına katkıda bulunmaktadır. Hurdacılıktaki saygınlığını; verdiği hizmetin kalitesi, verimliliği ve zamanı iyi yönetebilmesiyle sağlayan firmamız uzman kadrosuyla geri dönüşümün lideri olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Çalışkan Hurda Metal, dünyanın doğal kaynaklarını koruma ve doğaya geri verme ilkeleriyle ilerlediği bu yolda güvenilir iş ortaklığı için tercih edilen öncü bir firmadır. Tüm hurda metallerinizi iş yerinizden kendi aracımızla problemleri hızlıca çözüme ulaştıran çalışma ekibiyle teslim almaktayız. Başta Tekirdağ, Çorlu, İstanbul ve çevre illerden hurda alımı güvenilir ve titiz hizmet anlayışımızla zamanında yapılmaktadır. Hurdalarınızı en verimli şekilde kâra geri dönüştürecek doğru adres Çalışkan Hurda Metal.

Misyonumuz

Sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle hareket eden, yenilikçi ve rekabet gücünü en üst seviyede tutmak. Müşterilerimizin atıklar konusundaki tüm gereksinimlerine teknolojideki gelişmeleri hızlı ve etkin bir şekilde takip ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak şekilde cevap vermek. müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak müşteri odaklı yaklaşımı, yönetim mükemmelliği ile mükemmel bir hizmet firması olmaktır.

Vizyonumuz

Değerlerimizden ödün vermeden tüm imkanlarımızı seferber ederek, sürekli gelişen, kar eden ve vizyonu doğrultusunda ilerleyen, güvenilir ve başarılı bir firma olmak. Geri dönüşümü mümkün olan atıkların geri kazanımını sağlayarak çevreye, doğal yaşama ve ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe önder kuruluş olmak. akülerin geri kazanımı konusundaki faaliyet alanımızı yaygınlaştırarak etkinliğimizi sürekli artırmak. firmalar ve yerel yönetimlerin gereksinimlerini ve beklentilerini aşarak karşılamak, yüksek standartlı, kaliteli hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Çalışkan Hurda alım satım olarak; istanbul'da hurda alım bölgelerimiz Anadolu yakası ve Avrupa yakası olamak üzere, hurda alımı İstanbulun tüm bölgelerinden günlük yerinde hurda alımı nakit ödeme ile hurda alım işleri yapmaktayız.
Yerinde hurda alım, adresden hurda alım çoklu hurda çeşitleriyle tecrübeli ekip ve araçlarımızla istanbul ilçe ve semtlerinde demir hurdası, aliminyum hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, kombi hurdası, klima hurdası, şantiye hurdası alımı, Metal hurdaları sökerek keserek hurda alımı. Kazan hurdası sökümü ,hurda kesimi, soğutma grubu hurdası, merdiven hurdası, tabela sökümü, beyaz eşya makine hurdası, fabrika'dan çıkan molozlardan hurda alımı, söküm işleri, kentsel dönüşüme giren inşaat'lardan çıkan pimapen pencere çıkması, kapı çıkması, bina yıkımı ,kapı pencere sökümü, petek hurdası, motor hurdası, ekovat hurdası, elektrik pano hurdası, paslanmaz hurda ve mağazalardan hurda alımı, çöp alımı, yıkım kırım, bina yıkımı, duvar kırımı, moloz atımı gibi birçok hizmet vermekteyiz.

Firmamız yerinde ve adresden imalat atığı pimapen hurdası, renkli pimapen pvc hurdası, kensel dönüşüme giren binalarda pimapen pencere sökümü, pimapen kapı sökümü ve bunları istanbul içi bütün ilçelerden değerinde alıp anadolunun çeşitli yerlerine ikici el pimapen pencere çıkma pimapen kapı olarak adresden alıp satmaktadır. Bir kısmı pimapen hurdaları makinelerimizde kırarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurda pimapen'leri hammadde haline getirdikten sonra yeni mamül çıkması için ilgili fabrikalara satmaktayız. Pimapen pencere kapı çıkması ve hurda sökümünü en hızlı bir şekilde yapmaktayız. Hizmet bölgelerimiz Ataşehir hurda, pimapen alımı İstanbul'un bütün ilçelerin de ve gebze pimapen pencere kapı çıkma hurdası sökümü alımı yapılmaktadır. En yakın pimapen hurda alımı, anadolu yakası pimapen hurda alımı, avrupa yakası hurda pimapen alımı, istanbul da pimapen pencere kapı çıkması pimapen hurdası alım yapan firmalar olarak her türlü pimapen pvc hurda alım satım işleri yapmaktayız.


Hizmetlerimiz


Bakır kablo & hurdası

Bakır insan hayatının hemen her anında var olan bir metaldir. Tarihi çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır. Bakır Nedir sorusuna daha teknik bir yanıt vermek gerekirse kimyasal elementler arasında 1B geçiş grubunda bulunur. Elektriği gümüşten sonra en iyi ileten metal olması özelliği sayesinde üretimi oldukça yaygındır. Bu özelliğinin yanı sıra pirinç ve bronz alaşımlar yapılması özelliğinden dolayı da geniş bir kullanım ağına sahiptir.

Çalışkan Hurda ve Metal alım olarak; Bakır ve kablo hurdalarının alım satım işlerini yaparak geri döüşüme kazandırmaktayız.


Makina Hurda motor

Hurda Elektirik Motor Günümüzde kullanılan ve ömrünü dolduran birçok malzemeler ya çöpe atılmakta ya da çevreye zararlı olacak şekilde doğaya bırakılmaktadır. Özellikle hurda toplayıcıları bu tür hurdaları doğadan ya da sizlerden alarak hem doğaya katkı sağlamakta; hem de hurda elektrik motoru alanlar tarafından alınarak ek bir gelir elde etme olanağı sunulmaktadır.

Çalışkan Hurda ve Metal alım olarak; Makina ve Motor hurdalarının alım satım işlerini yaparak geri döüşüme kazandırmaktayız.

Office

Plastik Hurda

Günlük yaşam içerisinde nerdeyse her alanda karşımıza çıkan plastikten malzemelerin, kırılmış, kullanımından vazgeçilmiş veya artık kullanılamayacak durumda olan atıklarına genel olarak plastik hurda denilmektedir. Her ne kadar bazı plastik malzemeler uzun süreli kullanım için tasarlanmış olsa da çoğu kısa süreli kullanım için veya tek kullanımlık olarak üretilmektedir. Tüm bu plastik atıkların hurda olarak toplanılması ve geri dönüşüm yöntemleriyle tekrar ülke ekonomisine kazandırılması çok önemlidir. Özellikle günümüzde çok fazla kullanılan, alışveriş poşetleri, plastik şişeler plastik kap ve kapaklar sürekli olarak plastik hammadde ihtiyacı doğurmaktadır.

Çalışkan Hurda ve Metal alım olarak; Plastik hurda alım satım işlerini yaparak geri döüşüme kazandırmaktayız.