PİMAPEN HURDALARI

PİMAPEN HURDALARI

İnsanlık olarak ürettiğimiz muazzam miktarlardaki plastikleri ve plastiği atmaya çalıştığımızda ortaya çıkabilecek sorunları düşündüğünüzde, elimizden geleni yeniden kullanmak veya geri dönüştürmek en mantıklı seçenek olacaktır. Pimapen özellikle ülkemizde de çok sık kullanılan bir ürün olmakla birlikte bir yıl içeriside tonlarca atığa sebebiyet vermekte ve herşeyden önce geri dönüşüme ihtiyaç duymaktadır. PVC (Polyvinyl Klorür) geri dönüşümü şu şekilde sağlanır. İlk olarak, depolimerizasyon, bir monomer karışımı içinde bir polimerin aktarılması adımıdır. İkinci olarak, termal depolimerizasyon, hafif bir ham petrolde karmaşık organik materyallerin (genellikle çeşitli türlerde atık ürünler, genellikle biyokütle ve plastik) indirgenmesi için sulu proliz kullanan bir depolimerizasyon adımıdır.

Pimapen hurdalarını da hem doğaya katkıda bulunmak hemde bütün bu işlemlerden geçirilmesine öncülük ederek geri dönüştürülmesi konusunda en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Elinizdeki fazlalık eşya yükünüzden kurtulmanıza doğrudan yardımcı olmak adına pimapen hurdalarınızı en iyi fiyatlarla satın alıyoruz. Ataşehir’de fabrikamızda bizleri mutlaka ziyaret etmeli ve ürünlerimizi görmelisiniz.

İhtiyacınız olan ürünleri temin etmekle birlikte, elinizde bulunan bütün pimapen kapı ve pencere hurdalarını da bizimle iletişime geçerek evinize ya da bulunduğunuz yere gelerek alıyoruz ve sizleri bu zahmettende kurtarıyoruz.

Pimapen hurdası alımı gerçekleştiren firmalar arasındanda en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmakta olan firmamız, sunmuş olduğu pek çok  yenilik ile hurda firmaları arasında en çok tercih edilen firmadır.

 

Çalışkan Hurda Metal adı altında hurda firmamız geri dönüşüme yapmış olduğu katkılar sayesinde ülkemizin gurur kaynaklarından birisidir. Sağladığımız pimapen hurdaları  hizmetine ek olarak diğer tüm hurda hizmetlerinden dolayı da diğer firmalar arasında da ismimiz en üst seviyelerde geçmektedir.